Układanie kostki brukowej Warszawa

Już od ponad 15 lat zajmujemy się układaniem kostki brukowej Warszawa i okolice. Działamy rzetelnie i profesjonalnie. Dostarczamy usługi na najwyższym poziomie. Zapewniamy wszystko począwszy od materiału, roboty ziemne, projekt, aranżacje i wykonanie. Posiadamy nowoczesne zaplecze sprzętów i maszyn budowlanych. W połączniu z doświadczonym zespołem specjalistów, sprawnie i szybko wykonamy nawet najbardziej skomplikowane zlecenia. Wieloletnie doświadczenie w układaniu kostki brukowej zapewnia Państwu pełen komfort. Od projektu - przez dokładne obliczenia ilości potrzebnych materiałów i przedstawienie realnego terminu i ceny - aż po doskonały efekt końcowy.

Doradzamy w wyborze odpowiednich materiałów dostosowanych do potrzeb klienta. Do każdego zlecenia dobieramy odpowiednich specjalistów z naszego zespołu oraz sprzęt i maszyny w zależności od zakresu prac. Układanie kostki brukowej planujemy w taki sposób, aby sprawnie i bezpiecznie wykonać nawet najbardziej skomplikowane projekty.

Skontaktuj się z nami
2007
Rok założenia
ponad 300
Wykonanych realizacji
 • Kompleksowe usługi brukarskie (wraz z materiałem)
 • Budowa placów i parkingów
 • Budowa dróg osiedlowych
 • Niepowtarzalne Projekty z kostki brukowej (brukarstwo artystyczne)
 • Powierzchnie wokół magazynów i hal
 • Maszynowe układanie kostki brukowej
 • Budowa podjazdów, chodników, alejek, schodów, tarasów
 • Przepusty drogowe
 • Naprawy brukarskie oraz inne usługi bezpośrednio z tym związane
 • Roboty ziemne tj. korytowanie podłoża, wywóz urobku, niwelacja terenu
układanie kostki brukowej w Warszawieukładanie kostki brukowej Warszawa
3 letnia gwarancja
Na wykonane usługi wystawiamy pisemną gwarancję na okres 36 miesięcy ( 3 lata ).

Firma układająca kostkę brukową Warszawa i okolice od ponad 15 lat

Świadczymy usługi układania kostki brukowej w Warszawie i okolicach od ponad 15 lat. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi jak również firmami i instytucjami. Wykonujemy każdy rodzaj robót od małych alejek, tarasów, schodów, po drogi, place i parkingi z kostki brukowej. Posiadamy niezbędny sprzęt do maszynowego układania kostki brukowej, dzięki czemu w krótkim czasie możemy bardzo dokładnie ułożyć nową kostkę. Służymy naszym wieloletnim doświadczeniem i zapewniamy doradztwo techniczne na każdym etapie współpracy.

Kostka brukowa jest obecnie najbardziej odpornym na zamarzanie materiałem dostępnym na rynku. Dodatkowo przy prawidłowo ułożonej kostce nie będą się tworzyły kałuże, jak to bywa w przypadku korzystania z alternatywnych materiałów. Taki stan rzeczy wynika z dwóch powodów:

Po pierwsze sama kostka jest tak skonstruowana (niezależnie od wzoru/koloru), że praktycznie nie przyjmuje wody. Oznacza to, iż nawet podczas zanurzenia elementu w wodzie, materiał wewnątrz pozostaje suchy. Wobec tego woda nie jest w stanie zniszczyć powierzchni żadnego choćby fragmentu chodnika, czy podjazdu.

Po drugie kostka brukowa układana jest na specjalnie przygotowanym, przepuszczalnym podłożu. Odpowiednie przygotowanie miejsca pod układaną kostkę gwarantuje stabilizację elementów układanych i prawidłowe odprowadzanie wody opadowej.

Myślisz o zastosowaniu kostki brukowej na swoim placu, parkingu, drodze, posesji? Poza korzyściami wizualnymi, kostka brukowa spełnia dużo przydatnych funkcji. Zadzwoń do nas, a pomożemy w doborze najlepszego rodzaju kostki dla Twoich potrzeb.

Wysoka popularność kostki brukowej w czasie ostatnich dwóch dekad wynika z jej odporności na ścieranie i inne uszkodzenia mechaniczne. Produkowana jest z różnych materiałów , np. z kamienia, betonu czy klinkieru. W zależności od potrzeb, powinniśmy dobrać materiał z którego kostka jest wykonana tak, aby jak najlepiej spełniała swoje zadanie. Obecnie chodnik, plac, parking czy podjazd, zbudowany za pomocą tego materiału cechuje się najwyższą żywotnością powierzchni użytkowej.

 • kostka brukowa jest bardzo prosta w utrzymaniu
 • łatwe czyszczenie
 • wysoko odporne na eksploatacje oraz różne ciężkie warunki atmosferyczne
 • zabezpieczają elewacje przed zabrudzeniami
 • w przypadku uszkodzeń naprawa jest bardzo prosta i nie wymaga kosztownych remontów całości
 • bezproblemowe odprowadzanie wody opadowej
Działamy Rzetelnie

Przez lata działalności wykonaliśmy ponad 300 projektów, które już od wielu lat z powodzeniem służą naszym Klientom. Działamy rzetelnie, terminowo i profesjonalnie. Pozytywne opinie naszych klientów, którzy polecają nas dalej swoim znajomym i rodzinie to najlepsze potwierdzenie naszej wysokiej jakości. Zawsze staramy się spełnić wszystkie potrzeby i wymagania naszych klientów, aby dostarczyć usługi na najwyższym poziomie.

Nowoczesny park maszynowy i wymagające projekty

Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z bogatym parkiem maszynowym i ciężkim sprzętem umożliwia nam wykonywanie projektów wymagających dużego zaplecza np. duże parkingi, place, drogi jak również wykonywanie skomplikowanych wzorów, które są piękną ozdobą dla domu i okolicy. Wykonamy również wszelkie niezbędne roboty ziemne, niwelacje terenu itp.

Terminowość i profesjonalizm

Szanujemy czas naszych Klientów, dlatego układanie kostki brukowej wykonujemy w wyznaczonym terminie, bez zbędnych opóźnień. Przed rozpoczęciem prac i zapoznaniu się z projektem i potrzebami, przedstawiamy plan z harmonogramem prac i realnym terminem, czasem wykonania i kosztami. Zakres prac dostosowujemy do indywidualnych wymagań i potrzeb danego projektu.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy

Korzyści z profesjonalnego układania kostki brukowej w Warszawie

Zawsze może się zdarzyć sytuacja, w której musimy się dostać pod nasz nowo ułożony chodnik w celu np. wymiany uszkodzonej rury. W takim wypadku, posiadając chodnik ułożony z kostki brukowej, nie ma z tym problemu. W miejscu, w które musimy się dostać wystarczy wyjąć konieczną ilość elementów i można swobodnie przeprowadzić potrzebne prace. Po ich zakończeniu, z zachowaniem odpowiedniej techniki, można chodnik ułożyć z powrotem.

Co zrobić w przypadku gdy chcielibyśmy odświeżyć wygląd naszego placu? To bardzo proste. Wystarczy pozbyć się elementów tworzących stary wzór i można w dowolny sposób zaprojektować wygląd na nowo. Można w tym celu dołożyć trochę świeżej kostki w nowym kolorze i już mamy całkiem nowy dla oka obiekt.

O ile sam materiał jest praktycznie bezkonkurencyjny i względem pokrewnych materiałów nie posiada wad, to jest jedna przyczyna niezadowolenia z kostki. Jest nią brak fachowego podejścia i złe ułożenie, co w konsekwencji prowadzi do nierównej nawierzchni, zalegania wody (tzw. kałuż), czy szerokich szpar między rzędami. W odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów zajmujemy się również demontażem kostki brukowej i poprawnym jej montażem, tak, aby takie problemy nigdy nie występowały.