Brukarstwo Warszawa usługi brukarskie od ponad 15 lat

Działamy nieprzerwanie od ponad 15 lat na rynku brukarstwa w Warszawie. Nasze usługi brukarskie to kompleksowa obsługa - od dostarczenia i zakupu materiału w lepszej cenie, po projekt, demontaż starej kostki i wykonanie nowej. 3 letnia gwarancja.

Otrzymaj Bezpłatną Wycenę
Zadzwoń - doradzimy i pomożemy

Posiadamy sprzęt budowlany i ciężkie maszyny, dlatego zajmiemy się również wszelkimi robotami ziemnymi, aby solidnie przygotować nawierzchnie pod ułożenie kostki brukowej. Działamy rzetelnie, fachowo i profesjonalnie, dlatego nasze realizacje z zakresu brukarstwa w Warszawie są niezawodne i służą naszym klientom przez wiele lat.

2007
Rok założenia
ponad 300
Wykonanych realizacji
 • Kompleksowe usługi brukarskie (wraz z materiałem)
 • Budowa placów i parkingów
 • Budowa dróg osiedlowych
 • Niepowtarzalne Projekty z kostki brukowej (brukarstwo artystyczne)
 • Powierzchnie wokół magazynów i hal
 • Maszynowe układanie kostki brukowej Warszawa
 • Budowa podjazdów, chodników, alejek, schodów, tarasów
 • Przepusty drogowe
 • Naprawy brukarskie oraz inne usługi bezpośrednio z tym związane
 • Roboty ziemne tj. korytowanie podłoża, wywóz urobku, niwelacja terenu
usługi brukarskie Warszawa brukarstwo Warszawa
3 letnia gwarancja
Na wykonane usługi wystawiamy pisemną gwarancję na okres 36 miesięcy ( 3 lata ).

Brukarstwo Warszawa

Potrzebujesz solidnego i rzetelnego wykonawcy usług brukarskich? Brukarstwo Warszawa od ponad 15 lat na najwyższym poziomie. Stawiamy na jasne i przejrzyste zasady współpracy, dlatego od początku przedstawiamy Ci realny czas wykonania i koszty. Chcesz, aby miejsce wokół Twojego domu, firmy, okolicy wyglądało jeszcze lepiej niż dotychczas?

Świetnie trafiłeś! Zrobimy wszystko aby Twoje otoczenie wyglądało estetycznie i nowocześnie za sprawą świetnie wyglądającej i komponującej się kostki brukowej. Wykonujemy solidne usługi brukarskie Warszawa i okolice. Służymy profesjonalną radą i odpowiemy na wszelkie pytania odnośnie brukarstwa.

Usługi brukarskie Warszawa

Myślisz o zastosowaniu kostki brukowej na swoim placu, parkingu, drodze, posesji? Poza korzyściami wizualnymi, kostka brukowa spełnia dużo przydatnych funkcji. Zadzwoń do nas, a pomożemy w doborze najlepszego rodzaju kostki dla Twoich potrzeb.

 • kostka brukowa świetnie sprawuję się w utrzymaniu czystości
 • bardzo łatwo je zarówno naprawić jak i odświeżyć
 • są odporne na wszelkiego rodzaju eksploatacje
 • zabezpieczają elewacje przed zabrudzeniami
 • i oczywiście sprawiają szybkie i skuteczne odprowadzenie wody opadowej
Działamy Rzetelnie

Posiadamy ponad 300 udanych realizacji z dziedziny brukarstwa Warszawa i okolice. Pozytywne opinie naszych klientów, którzy polecają nas dalej swoim znajomym i rodzinie to najlepsze potwierdzenie naszej wysokiej jakości. Działamy rzetelnie, terminowo, aby dostarczyć usługi brukarskie na czas i spełnić wszystkie potrzeby naszych Klientów.

Nowoczesny park maszynowy i skomplikowane wzory

Cięzkie maszyny i sprzęt budowlany umożliwiają nam wykonanie nawet najbardziej wymagających zleceń. Duże doświadczenie to również możliwość zaprojektowania i wykonania skomplikowanych wzorów i kształtów z kostki brukowej.

Terminowość i profesjonalizm

Posiadamy duży zespół i nowoczesne zaplecze maszyn, dlatego możemy zaproponować bardzo atrakcyjne ceny brukarstwa Warszawa i okolice. Nasze usługi brukarskie są dostosowane indywidualnych potrzeb. Prace wykonujemy z połączeniem nowoczesnych i tradycyjnych technik wykonawczych, które zapewniają trwałość naszych realizacji.

Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnych usług brukarskich w Warszawie?

Usługi brukarskie Warszawa obejmują wszystko czego potrzebujesz. Od materiału, po sprzęt i ciężkie maszyny, zespół specjalistów i projektantów, którzy zajmą się całym projektem kompleksowo. Wykonujemy inwestycje zarówno prywatne jak i publiczne. Nasze place, chodniki i drogi z kostki brukowej są solidne, równe, wygodne oraz bezpieczne. Bezpieczeństwo i funkcjonalność są bardzo istotne w miejscach, z których często korzystają ludzie.

Ważne jest też oczywiście wykonanie z najlepszych materiałów, a tylko takie zapewniamy naszym klientom. Specjalizujemy się też w brukarstwie artystycznym, czyli uzyskanie oryginalnych i niepowtarzalnych nigdzie indziej projektów, z użyciem równie niestandardowych materiałów. Usługi brukarskie Warszawa obejmują domy, firmy, place zabaw, place miejskie, ogródki gastronomiczne, drogi osiedlowe i wiele innych miejsc. Zdarza się, że inwestor chce jak najszybciej wykończyć okolice swojego domu czy biznesu.

Wówczas ekspresowo dokonujemy pracy, ponieważ posiadamy nowoczesne i bogate zaplecze sprzętowe i duży zespół specjalistów. Wybierając firmę z której usług brukarskich chcemy skorzystać warto wziąć pod uwagę doświadczenie. To właśnie od tego jakie doświadczenie mają specjaliści zajmujący się usługami brukarskimi w Warszawie, zależy jakość wykonania. To bezpośrednio przekłada się na dużą wytrzymałość i pewność, że kostka brukowa posłuży przez długie lata.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy

Usługi brukarskie na terenie Warszawy i okolic

Brukarstwo to bardzo trwała i niezawodna od setek lat technika pozwalająca na osiągnięcie równiej, wytrzymałej powierzchni. Jej zaletą jest także to, że dobrze wykonana, doskonale odprowadza wodę. Zatem sukces tkwi w technice, dlatego ważne jest kto wykonuje pracę i czy się na niej zna. Sukces w brukarstwie Warszawa i okolice, jest jednak także zależny od odpowiedniego materiału.

Jak wszędzie na rynku pojawiają się tańsze zamienniki kostki brukowej, ale takie już po kilku tygodniach przestają dobrze wyglądać. Zamienniki szybko zmieniają kolor i kruszeją, nie wytrzymując warunków atmosferycznych. Nasiąkają wodą i pękają. Tymczasem kostka brukowa, którą zapewniamy naszym klientom jest solidna, wytrzymała i od renomowanych producentów.

W przypadku inwestycji, która ma posłużyć długie lata, trzeba postawić na sprawdzone rozwiązania. Wykonujemy usługi brukarskie tak, aby kostka co dzień znosiła zmiany temperatury, oraz setki podeszw butów, czy ciężkich pojazdów przejeżdżających po niej. Cechuje się ona tym, że jest praktycznie nie do zdarcia. Nie dotyka jej upał, ani mróz, nie jest wrażliwa na deszcz czy śnieg.

Przez cały okres użytkowania nie zmienia wyglądu ani nie kruszeje. Granit w połączeniu z innymi skałami, na przykład bazaltem lub sjenitem daje możliwości uzyskania wielu trwałych kolorów, dzięki czemu jest możliwie uzyskać oryginalny bruk, na przykład w barwie czerwonej. Granit idealnie nadaje się do układania mozaik, ogrodów skalnych, jest materiałem uniwersalnym, idealnym do dekarstwa artystycznego, a przy tym mocnym i niezawodnym.