Place z kostki brukowej anin

Place wyłożone kostką brukową Anin 

W Aninie od lat tworzymy obszerne, a także mniejsze place z kostki brukowej.
Jesteśmy profesjonalnym zespołem brukarzy, pracującym na zlecenie firm, przedsiębiorstw, instytucji państwowych, a także klientów indywidualnych.

Tworzymy place, a także elementy ozdobne na nich położone zarówno z kostki brukowej, jak i granitowej. Jednak ta druga nie jest materiałem polecanym przy obszernych inwestycjach z uwagi na wysoki koszt zakupu samej kostki. 
Niejednokrotnie wykładaliśmy kostką ogromne parkingi, place, podwórka, a także podjazdy. Zajmujemy się inwestcyjami, które zostaną przeznaczone zarówno do użytkowania przez pieszych, jak i cięższe pojazdy.

Wyposażeni w specjalistyczny sprzęt, doświadczeni pracownicy uzbrojeni w wiedzę są gwarancją dobrego dobrania poszczególnych rozwiązań, materiałów i przygotowania podłoża pod montaż kostki. Zadbamy o to, by grubość układanej kostki była dobrana do masy pojazdów, jakie będą się po niej poruszać. Zapewnimy solidne utwardzenie terenu, niezależnie od jego wcześniejszego ułożenia. 

Wyrównamy nierówności, zniwelujemy zapadające się fragmenty. Wysypiemy teren materiałem utwardzającym, byś nie musiał martwić się odkształceniami, zapadającymi się kostkami, wszelkiego rodzaju niedogodnościami, jakie niejednokrotnie możemy obserwować w przypadku nawierzchni brukowych, które zostały ułożone na nieodpowiednio przygotowanym podłożu. 

 

Korzystając z naszych usług możesz liczyć na:

indywidualny dobór rozwiązań

wycenę przed rozpoczęciem prac i gwarancję, że cena się nie zmieni 

określenie ilości potrzebnego materiału

ekspresowe uzupełnianie braków

odebranie przez nasz zespół pozostałej kostki, za którą nie zapłacisz

dobre utwardzenie terenu

tworzenie elementów dodatkowych, jak klomby i schody

układanie wzorów z kostek o różnych kolorach i kształtach 

3 - letnią gwarancję na produkt

promocyjne ceny materiałów

pracę w miłej atmosferze

zakończenie prac brukarskich w ustalonym terminie 

 

Dlaczego to kostka powinna pojawić się na placu?

Kostka brukowa z roku na rok staje się coraz chętniej stosowanym na placach i parkingach materiałem. Można powiedzieć, że już jakiś czas temu wyparła beton, a także inne, popularne w swoim czasie rozwiązania. 

Stosowanie kostki brukowej to nie tylko łatwość demontażu, ale przede wszystkim wysoka wytrzymałość, funkcjonalność i łatwość napraw poszczególnych usterek. Kostka używana jest zarówno do wykładania dużych powierzchni, jak i tych małych. Dzięki dużej ilości elementów i możliwości ich przycinania, a także dostępnych na rynku urozmaiconych kształtach, możemy docierać do miejsc trudnodostępnych, tam gdzie inne materiały nie dałyby rady.

Rekomendujemy kostkę brukową naszym klientom, ponieważ elentualne przeprowadzenie naprawy to szybka czynność, którą możemy wykonać bez niepotrzebnej rozbiórki większości stworzonego systemu. To wygoda i funkcjonalność. Rozebraną nawierzchnię możemy bezproblemowo przenieść w inne miejsce. 

Kostka jest dobrym rozwiązaniem bez względu na to, czego oczekujesz. To my zadbamy o to, by sprawdziła się w każdej sytuacji. 

 

Zapraszamy do kontaktu i współpracy