Roboty ziemne Warszawa

Już od ponad 15 lat wykonujemy roboty ziemne Warszawa. Działamy rzetelnie i profesjonalnie. Cieszymy się zaufaniem setek Klientów. Wykonujemy roboty ziemne Warszawa dla Klientów indywidualnych, firm budowlanych, instytucji samorządowych oraz deweloperów. Profesjonalne podejście pozwoliło nam zdobyć pozycję lidera na rynku robót ziemnych. Nieustannie poszerzamy możliwości naszej firmy poprzez zakup lepszego sprzętu oraz zdobywanie wiedzy inżynieryjnej.

Otrzymaj Bezpłatną Wycenę
Zadzwoń - doradzimy i pomożemy

Oferujemy szeroki zakres robót ziemnych na terenie Warszawy i okolic. Działamy sprawnie, kompleksowo i rzetelnie. Wykonujemy niwelację terenu, przygotowanie pod budowę lub rewitalizację oraz wszelkiego rodzaju prace ziemne. Posiadamy własny sprzęt ciężki oraz wykwalifikowanych operatorów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Profesjonalne roboty ziemne Warszawa obejmują niwelację terenu, czyli jego wyrównanie, przygotowanie pod budowę obiektów, kopanie fundamentów, przygotowywanie ogródków i trawników, kopanie zbiorników, oczek wodnych, szamb, a także ich zakopywanie. Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny, zapewniając kompleksowe podejście do projektu. Wykorzystujemy nasze bogate doświadczenie, żeby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

2007
Rok założenia
ponad 300
Wykonanych realizacji
 • Porządkowe roboty ziemne
 • Niwelacja terenu
 • Wykopy, korytowanie gruntu pod budynki czy drogi
 • Wykonywanie nasypów z zagęszczeniem
 • Wykonywanie podbudowy drogowej, utwardzenie terenu
 • Załadunek urobku, gliny, piasku, ziemi, kruszywa
 • Wykonanie odwodnień terenu, montaż drenaży odsączających teren
 • Wymiana gruntu
 • Wywóz urobku, ziemi i gliny
 • Kucie posadzek betonowych
 • Usługi koparką Warszawa z doświadczonym operatorem
 • Kompleksowe usługi brukarskie (wraz z materiałem)
 • Budowa placów i parkingów
 • Budowa dróg osiedlowych
 • Maszynowe układanie kostki brukowej Warszawa
 • Budowa podjazdów, chodników, alejek, schodów, tarasów
roboty ziemne Warszawa
3 letnia gwarancja
Na wykonane usługi wystawiamy pisemną gwarancję na okres 36 miesięcy ( 3 lata ).

Roboty ziemne Warszawa

Doświadczenie

Działamy na rynku robót ziemnych od dawna. Umiemy poradzić sobie z najróżniejszymi zadaniami, od małych przydomowych realizacji, aż po wielkie projekty infrastrukturalne.

Profesjonalizm

Kompleksowo i rzetelnie podchodzimy do każdego zlecenia, dzięki czemu nasi Klienci zawsze są zadowoleni. Doskonale znamy się na robotach ziemnych i wiemy, jak wykonywać je w bezpieczny i efektywny sposób.

Najlepszy sprzęt

Wykorzystujemy ciężki sprzęt od renomowanych producentów. Posiadamy własne auta ciężarowe do wywożenia ziemi, kamieni i gruzu z placu budowy, gdy tylko zachodzi taka potrzeba.

Wykonując roboty ziemne Warszawa, wykorzystujemy profesjonalny sprzęt, dzięki któremu możemy poradzić sobie nawet z wymagającymi zleceniami. Nie boimy się żadnych wyzwań i starannie realizujemy wszystkie inwestycje. Podczas wybierania ziemi i kopania otworów wykorzystujemy sprawdzone wielotonowe koparki. Zatrudniamy wykwalifikowanych operatorów, którzy posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia. Dzięki bogatemu doświadczeniu pracujemy szybko, sprawnie i terminowo, zachowując przy tym najwyższe standardy dotyczące jakości i bezpieczeństwa.

Podczas realizacji mniejszych zleceń wykorzystujemy minikoparki, co pozwala nam ograniczyć koszty związane z wykonywaniem prac. Sprawia to, że roboty ziemne Warszawa są znacznie bardziej atrakcyjne cenowo. Dysponujemy sprzętem o trakcji kołowej lub gąsiennicowej, dzięki czemu docieramy nawet w trudny i podmokły teren. Jesteśmy w stanie pracować przy każdej pogodzie, niezależnie od pory dnia i nowy - gdy zachodzi taka potrzeba, realizujemy prace ziemne nawet przez całą dobę. Posiadamy również wieloletnie doświadczenie w takich dziedzinach jak brukarstwo Warszawa.

Działamy Rzetelnie

Przez lata działalności wykonaliśmy ponad 300 projektów, które już od wielu lat z powodzeniem służą naszym Klientom. Działamy rzetelnie, terminowo i profesjonalnie. Pozytywne opinie naszych klientów, którzy polecają nas dalej swoim znajomym i rodzinie to najlepsze potwierdzenie naszej wysokiej jakości. Zawsze staramy się spełnić wszystkie potrzeby i wymagania naszych klientów, aby dostarczyć usługi na najwyższym poziomie.

Nowoczesny park maszynowy i wymagające projekty

Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z bogatym parkiem maszynowym i ciężkim sprzętem umożliwia nam wykonywanie projektów wymagających dużego zaplecza np. duże parkingi, place, drogi jak również wykonywanie skomplikowanych wzorów, które są piękną ozdobą dla domu i okolicy. Wykonamy również wszelkie niezbędne roboty ziemne, niwelacje terenu itp.

Terminowość i profesjonalizm

Szanujemy czas naszych Klientów, dlatego roboty ziemne i układanie kostki brukowej Warszawa wykonujemy w wyznaczonym terminie, bez zbędnych opóźnień. Przed rozpoczęciem prac i zapoznaniu się z projektem i potrzebami, przedstawiamy plan z harmonogramem prac i realnym terminem, czasem wykonania i kosztami. Zakres prac dostosowujemy do indywidualnych wymagań i potrzeb danego projektu.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy

Roboty ziemne w Warszawie - postaw na doświadczenie i terminowość

Wybierając naszą firmę, można kompleksowo zrealizować roboty ziemne Warszawa z jednym wykonawcą. Dysponujemy sprzętem takim jak koparki z różnymi rodzajami łyżek, ale też wywrotkami i pojazdami ciężarowymi. Jesteśmy w stanie przetransportować dużą ilość piasku i wyrównać teren przy pomocy ciężkiego sprzętu. Wykonujemy także wykopy pod kanalizację i instalacje gazowe na różną skalę. Nowoczesne koparko-ładowarki pozwalają nam wybrać ziemię z wykopu i szybko załadować ją na pojazd ciężarowy w celu dalszej wywózki.

Zajmujemy się wywożeniem ziemi, kamieni i gruzu z placu budowy. Dysponujemy własnym sprzętem oraz kierowcami, możemy też znaleźć miejsce, w którym będzie można legalnie zutylizować odpady budowlane lub urobek. Dzięki temu wszystkie prace odbywają się w zgodzie z prawem i inwestor nie jest narażony na kary za nieprawidłową utylizację lub składowanie tego typu odpadów. Dysponujemy pojazdami zdolnymi przewozić nawet wielotonowe ładunki. Sprawnie organizujemy swoją pracę na placu budowy, dzięki czemu po naszej stronie nigdy nie pojawiają się opóźnienia.

Wiedza i doświadczenie - roboty ziemne w Warszawie

W swojej pracy łączymy wiedzę inżynieryjną i wieloletnie doświadczenie. Umiejętnie przygotowujemy teren pod budowę nowych obiektów. Dzięki nam roboty ziemne Warszawa przebiegają sprawnie i w pełni bezpiecznie. Nasza pozycja na rynku robót ziemnych jest pewna i ugruntowana. Współpracujemy z licznymi firmami budowlanymi, które wiedzą, że mogą na nas polegać.

Każdego Klienta traktujemy w sposób poważny i indywidualny, nawet jeśli chodzi o wykopanie niewielkiego oczka wodnego. Dbamy o to, żeby Klienci mogli o nas mówić tylko i wyłącznie w pozytywnym kontekście. Podczas realizacji robót ziemnych zachowujemy wszystkie standardy bezpieczeństwa, co przekłada się na lepszą efektywność i wydajność pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie, zależnie od tego, jakiego rodzaju sprzęt musimy wykorzystać i jak duży będzie zakres prac. Chętnie doradzimy Państwu w kwestii robót ziemnych i przebiegu prac. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy i konkurencyjne ceny.