Usługi brukarskie Raszyn układanie kostki brukowej

Wykonujemy usługi brukarskie Raszyn szybko i profesjonalnie. Gwarantujemy kompleksową realizację nawet najtrudniejszych zleceń. Działamy na rynku od wielu lat i mamy doświadczenie w realizacji różnorodnych projektów brukarskich. Zapewniamy atrakcyjne ceny i przejrzysty harmonogram prac. Zawsze działamy zgodnie z ustalonym terminarzem.

Otrzymaj Bezpłatną Wycenę
Zadzwoń - doradzimy i pomożemy
2007
Rok założenia
ponad 300
Wykonanych realizacji
 • Kompleksowe usługi brukarskie (wraz z materiałem)
 • Budowa placów i parkingów
 • Budowa dróg osiedlowych
 • Niepowtarzalne Projekty z kostki brukowej (brukarstwo artystyczne)
 • Powierzchnie wokół magazynów i hal
 • Maszynowe układanie kostki brukowej Warszawa
 • Budowa podjazdów, chodników, alejek, schodów, tarasów
 • Przepusty drogowe
 • Naprawy brukarskie oraz inne usługi bezpośrednio z tym związane
 • Roboty ziemne tj. korytowanie podłoża, wywóz urobku, niwelacja terenu
Usługi brukarskie Raszyn układanie kostki brukowej
3 letnia gwarancja
Na wykonane usługi wystawiamy pisemną gwarancję na okres 36 miesięcy ( 3 lata ).

Usługi brukarskie Raszyn

Oferujemy układanie kostki brukowej Raszyn na najwyższym poziomie. Wykorzystujemy nasze bogate doświadczenie, żeby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Skupiamy się na dokładności i precyzji, dzięki czemu zawsze zachowujemy zgodność z ustaleniami i projektami. Mamy zespół, którzy jest w stanie stworzyć ciekawe, inspirujące i trwałe aranżacje wykonane z kostki brukowej. Dysponujemy własnym sprzętem do maszynowego układania kostki brukowej. Nie boimy się żadnych wyzwań – kierujemy ofertę do osób prywatnych oraz inwestorów biznesowych.

Układanie kostki brukowej Raszyn

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, a nasi wykwalifikowani pracownicy dbają o każdy szczegół, aby efekt końcowy był w pełni satysfakcjonujący. Z nami układanie kostki brukowej Raszyn przebiegnie bez najmniejszych problemów. Swoje działania opieramy na wieloletniej praktyce oraz ogromnej liczbie zrealizowanych projektów.

Działamy Rzetelnie

Działamy na rynku od wielu lat, co pozwoliło nam zdobyć bogate doświadczenie w układaniu kostki brukowej. Zrealizowaliśmy setki projektów, zarówno dla klientów prywatnych, jak i firm.

Nowoczesny park maszynowy i skomplikowane wzory

Korzystamy wyłącznie z materiałów najwyższej jakości, pochodzących od renomowanych producentów. Gwarantuje to trwałość i estetykę nawierzchni brukowej.

Terminowość i profesjonalizm

Oferujemy szeroki zakres usług brukarskich, począwszy od projektowania nawierzchni, po jej wykonanie i konserwację. Każdy projekt traktujemy indywidualnie i z powagą.

Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnych usług brukarskich w Raszynie?

Kostka brukowa jest idealnym materiałem na podjazd, ponieważ jest odporna na ścieranie i uderzenia, a także nie ulega łatwo zniszczeniu pod wpływem warunków atmosferycznych. Kostka brukowa może być również wykorzystana do budowy chodników wokół domu lub w ogrodzie. Szeroka gama dostępnych wzorów i kolorów pozwala na dopasowanie kostki do stylu aranżacji ogrodu. Wykonujemy układanie kostki brukowej Raszyn na różnych powierzchniach.

Kostka brukowa sprawdzi się na:

 • podjazdach,
 • chodnikach,
 • parkingach,
 • tarasach,
 • placach,
 • ulicach,
 • ścieżkach rowerowych.
Zapraszamy do kontaktu i współpracy

Usługi brukarskie w Raszynie układanie kostki brukowej z 3 letnią gwarancją

Kostka brukowa jest często wykorzystywana do budowy chodników w miastach i miasteczkach. Jest to materiał trwały i łatwy w utrzymaniu czystości. Także na terenach prywatnych i firmowych chodniki wykonane z kostki brukowej sprawdzają się bardzo dobrze. Kostka brukowa może być także wykorzystana do budowy miejsc parkingowych dla samochodów osobowych i ciężarowych. Jej wytrzymałość pozwala na wykorzystywanie jej na placach, na których będą parkowały i przemieszczały się ciężkie pojazdy. Nasze usługi brukarskie Raszyn to gwarancja, że parking będzie wytrzymały.

Pierwszym etapem jest przygotowanie podłoża, na którym zostanie ułożona kostka brukowa. Podłoże musi być odpowiednio wyrównane i zagęszczone. W zależności od rodzaju gruntu może być konieczne wykonanie podbudowy z kruszywa. Nasze usługi brukarskie Raszyn są w pełni kompleksowe. Następnie wyznaczamy granice nawierzchni brukowej i ustawiamy krawężniki. Krawężniki stabilizują nawierzchnię i zapobiegają jej rozsuwaniu się.

Kostkę brukową układamy ręcznie, dbając o zachowanie równych odstępów między kostkami. Kostki można układać w różnych wzorach i kolorach, tworząc estetyczne i funkcjonalne nawierzchnie. Dla naszych fachowców układanie kostki brukowej Raszyn nie jest żadnym problemem. Po ułożeniu kostki brukowej spoiny między kostkami wypełniamy piaskiem lub specjalną mieszanką. Wypełnienie spoin stabilizuje kostkę i zapobiega rozrostowi chwastów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.