Brukarstwo Janki

Czego możesz oczekiwać od nas ?

Firma Brukero prosperuje na rynku od wielu lat w Jankach i okolicy. Stawiamy na ciągły rozwój i doskonalenie. Podążamy za wizją i oczekiwaniami klienta. Chętnie doradzamy w kwestii układania kostki brukowej. 

Na przestrzeni lat zdobyliśmy duże doświadczenie dzięki któremu możemy udzielić wam porady jak należy ułożyć kostkę brukową by konstrukcja zadowalała estetycznie oraz jaką kostkę brukową należy wybrać by spełniała funkcję praktyczną. Należy nie zapominać, że nie każdy materiał pasuje do podanego terenu. Kostek brukowych na rynku znajduje się wiele i cały czas pojawiają się nowe materiały.

A my znamy ich zastosowanie oraz która kostka brukowa jest zdatna do danego położenia by właściwości mechaniczne takie jak pogoda, ciężar samochodu czy inne skutki nie zagrażały na wygląd kostki brukowej oraz by sama w sobie nie rozpadła się oraz nie zapadła pod ziemię. Dobry wybór materiałów jest połową sukcesu do ułożenia poprawnego kostki brukowej. Na przestrzeni lat nasi eksperci zdobyli duże doświadczenie i chętnie się dzielą swoją wiedzą. Dlatego przy rozpanowywaniu waszego podjazdu dysponujemy poradami dotyczącymi ułożenia kostki brukowej w Jankach.

Dla kogo jesteśmy?

Realizujemy usługi  dla inwestorów indywidualnych (osób prywatnych), firm, przedsiębiorstw i instytucji mieszczących się na terenie Janek i nie tylko Często występujemy w charakterze podwykonawcy w dużych projektach architektonicznych.

Możemy poszczycić się najwyższymi umiejętnościami w naszym fachu, które nieustannie podnosimy. Wykonujemy nawierzchnie zarówno duże, jak i małe, używając różnorodnych materiałów oraz wzorów. Do budowy chodników, parkingów i placów wykorzystujemy najlepszą kostkę granitową i brukową oraz płytki chodnikowe. Układamy je w sposób estetyczny i atrakcyjny przyciągający uwagę.

Ulice i drogi budujemy z zastosowaniem nawierzchni asfaltobetonowej, betonowej lub trylinki. Prace wykonujemy kompleksowo przy minimalnym zaangażowaniu inwestora Z NAMI CI SIĘ UŁOŻY!

Terminowość w Brukero

Nasze prace wykonujemy terminowo i solidnie. Krótkie terminy nie są dla nas wyzwaniem , mamy wykwalifikowaną kadrę oraz specjacjalistyczny sprzęt. Nie mamy problemów z wykonaniem  zlecenia na określony termin, który wcześniej wspólnie ustalimy.

Fachowość w Brukero

Specjalistyczny sprzęt, wykwalifikowana kadra oraz doświadczenie w realizacji inwestycji powoduje, że nasza firma jest wiarygodnym partnerem przy realizacji inwestycji drogowych oraz prywatnych posesji. Jesteśmy w stanie wam ułożyć kostkę brukową w postaci drogi, chodniku, krawężniku, tarasie, garażu, placu wielkopowierzchniowym jak i placu prywatnym.

Specjalizujemy się w układaniu kostki od wielu lat, dlatego też nabyliśmy duże doświadczenie i pozostajemy ekspertami w swoim fachu.  Każde nowe zlecenie traktujemy indywidualnie, ponieważ zależy nam na dobrym wykonaniu każdej pracy. Jesteśmy perfekcjonistami i nie poprzestaniemy dopóki nie osiągniemy celu. Podążamy do oczekiwań naszych klientów.

Nie straszni nam są również Ci najbardziej wymagając klienci. Ponieważ największym naszym sukcesem jest spełnienia wyczekiwanego efektu końcowego.

A to odbędzie się na Twojej posiadłości w Jankach.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy